2 maszyny – Heidelberg 74-5P, Heidelberg MOZP i gilotyna Wohlenberg wyruszyły dzisiaj w długą podróż do Pakistanu, gdzie oczekuje na nie ich nowy właściciel. 

Na zewnątrz robi się coraz zimniej, ale w 2Press robi się gorąco z aktywnością!
2 wysyłki są załadowane. Następujące maszyny wyruszają w długą, morską podróż z naszego magazynu do Pakistanu – Heidelberg 74-5P, Heidelberg MOZP i gilotyna Wohlenberg. Nowy właściciel nie może się na nie doczekać.
Tymczasem przechodzimy do nowych ekscytujących projektów! Stay tuned!

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej