W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Dlaczego zdecydowaliśmy się na partnerstwo właśnie w tym wydarzeniu? 

Naszym zdaniem biznes i sport mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. W sporcie podobnie jak w biznesie należy wierzyć we własne siły, ciężko pracować na sukces, nigdy się nie poddawać i mieć szacunek do konkurentów. Nie bez znaczenia jest również fakt, że turniej połączono również z akcją charytatywną. 

13 lipca imprezę otworzyło specjalne wydarzenie – wyjątkowe spotkanie z polskimi tenisistami – Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem, tuż przed ich startem w Igrzyskach Olimpijskich. Dochód z biletów na ten event trafi do Akademii Przyszłości, która od 2003 r. inspiruje i motywuje dzieci oraz rozwija ich potencjał i zachęca do wielkich marzeń. 

Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do promocji tej wyjątkowej dyscypliny sportowej, oraz wesprzeć szczytny cel.

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej
Czytaj więcej