Jesteśmy zespołem profesjonalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Zajmujemy się międzynarodowym handlem w segmencie używanych maszyn poligraficznych. Specjalizujemy się w maszynach offsetowych, takich marek jak Heidelberg, Manroland, KBA, Komori, RMGT, kupujemy również intoligatorskie czołowych producentów, oraz naświetlarki CTP.

 

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Nasza globalna sieć kontaktów zapewnia nam dostęp do wysokiej jakości używanych maszyn drukarskich z całego świata.

Zakres usług jakie świadczymy

pieniadze2_Obszar roboczy 1

SPRZEDAŻ / WYKUP

Sprzedajemy i wykupujemy używane maszyny poligraficzne. Posiadamy i cały czas poszukujemy nowych partnerów biznesowych na całym świecie. Kupujemy również sprzęt „na zamówienie” naszych klientów, jak również pośredniczymy w sprzedaży ich maszyn.

klucz2_Obszar roboczy 1

SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe. Regenerujemy urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta oraz wykonujemy generalne remonty sprzedawanych maszyn. Oferujemy również części zamienne i specjalistyczne doradztwo techniczne.

kursy_Obszar roboczy 1

SZKOLENIA

Szkolimy pracowników drukarni, z obsługi zakupionych maszyn, jak również udzielamy im szczegółowych instrukcji i wskazówek dotyczących okresowych kontroli i konserwacji. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na nasze profesjonalne wsparcie.

TIR_Obszar roboczy 1

ZAŁADUNEK / RELOKACJA

Transport i załadunek maszyn poligraficznych świadczymy przy wsparciu profesjonalistów od logistyki. Posiadamy odpowiednie ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia lub awarii transportowanego sprzętu.

klucz_Obszar roboczy 1

MONTAŻ / DEMONTAŻ

Montujemy i demontujemy maszyny w dowolnym miejscu na świecie. Kompleksowo realizujemy każde zlecenie za pośrednictwem sprawdzonych i wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Usługi świadczymy profesjonalnym sprzętem.

CZYSZCZENIE_Obszar roboczy 1

CZYSZCZENIE

Usuwamy zanieczyszczenia spowodowane między innymi codzienną eksploatacją maszyn drukarskich. Czyścimy sprzęt poligraficzny zarówno od wewnątrz (części mechaniczne) jak i na zewnątrz. Stosujemy nowoczesne i bezpieczne metody, które dają gwarancję doskonałych efektów i nie powodują ryzyka uszkodzenia sprzętu.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Nasi klienci to firmy z całego świata – zarówno międzynarodowe korporacje jak i małe lokalne drukarnie. Cel jaki przed sobą stawiamy to zapewnienie każdemu kompleksowej obsługi, na najwyższym poziomie.

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Wykorzystujemy wszelkie dostępne zasoby, aby zaoferować najlepsze rozwiązania techniczne i spełnić wymagania naszych Klientów.

Oferujemy kompleksowy łańcuch dostaw maszyn poligraficznych wraz z pełną obsługą posprzedażową.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadaj pytanie

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.