Tylko przez te dwa miesiące wysłaliśmy aż 21 kontenerów wysyłkowych 40HQ wypełnionych po brzegi maszynami drukarskimi do USA i Azji. Jak widać, ani pandemia Covid-19, ani odległość i problemy z dostępnością transportu między kontynentalnego nie stanęły nam na przeszkodzie w realizacji naszych zobowiązań względem klientów.  To jednak nie wszystko gdyż mamy również Klientów także w Europie, do których wysłaliśmy 7 ciężarówek ze sprzętem, który niebawem zacznie działać w ich drukarniach. Komori, Manroland, Heidelberg – niezawodne maszyny, które nie zawiodą. Wszystkie zweryfikowane i gotowe do użycia przez naszych ekspertów w 2Press.  Przed nami w pełni zasłużony okres urlopowy, po którym wrócimy pełni energii i z pomysłami na dalszy rozwój.

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej
Czytaj więcej