Transportowany sprzęt zostaje nie tylko zabezpieczony przed uszkodzeniami w transporcie poprzez użycie fumigowanych drewnianych palet, ale także zakonserwowany środkami antykorozyjnymi oraz folią termokurczliwą z użyciem pochłaniaczy wilgoci.

-W zależności od potrzeb klientów, jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę indywidualnie pod oczekiwania naszych klientów.

-Posiadamy najwyższej klasy wyspecjalizowany sprzęt i wykwalifikowanych specjalistów, którzy sprostają każdemu zleceniu. 

Zachęcamy do kontaktu i współpracy.

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej