Spotkajmy się w Dongguan!

Wielkimi krokami zbliża się wielkie wydarzenie branży poligraficznej w Chinach.

Print China w Dongguan – to duża międzynarodowa wystawa sprzętu i technologii poligraficznych. 

W tym roku temat będzie koncentrował się na zielonej, wydajnej, cyfrowej i inteligentnej technologii, najnowszych osiągnięciach, trendach w perspektywie międzynarodowej i możliwościach rozwoju dla obu stron podaży i popytu, dla Chin i przyjaciół biznesowych z całego świata.

2Press będzie uczestniczyć w targach Print China Exhibition w Dongguan w dniach 11-15 kwietnia 2023 r. Nasi przedstawiciele Tomasz Beyga i Adrian Łukaszewicz chętnie spotkają się z Państwem i porozmawiają o naszej branży. 

Spotkajmy się w Dongguan!

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej