Trudna relokacja za nami

Z radością informujemy o pomyślnym zakończeniu relokacji maszyny HEIDELBERG XL 75-4+L ANICOLOR w drukarni! 

W ciągu ostatnich kilku tygodni nasz oddany zespół pracował niestrudzenie, 
aby zapewnić płynne przejście i zminimalizować wszelkie zakłócenia w operacjach drukowania.
Z radością informujemy, że wszystko poszło zgodnie z planem, a nowa lokalizacja już działa! Również relokacja maszyny CTP InterPlater HDX 125T to dla nas kamień milowy. Chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność wszystkim członkom zespołu,
którzy wnieśli swoją wiedzę i ciężką pracę w ten proces.
Wasze oddanie i zaangażowanie przyczyniły się do tego, że przeprowadzka zakończyła się ogromnym sukcesem. Chcielibyśmy również podziękować naszym lojalnym klientom za cierpliwość i zrozumienie w tym okresie przejściowym.
Naprawdę doceniamy Wasze wsparcie i nie możemy się doczekać, aby nadal służyć Ci usługami na najwyższym poziomie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach, nie wahaj się z nami skontaktować.
Jesteśmy zawsze tutaj, aby Ci pomóc. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie i cieszymy się,
że możemy rozpocząć nowy rozdział rozwoju i doskonałości!

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej