Na naszym magazynie praca wre. Właśnie wjechały do nas dwie maszyny Man Roland, które przeznaczone są do dalszej odsprzedaży. 

Man Roland Favorit 4 colors i Man Roland Favorit 1 colors to nasze dwa najnowsze nabytki, które właśnie rozładowaliśmy i zaparkowaliśmy w naszym magazynie. 

Teraz czeka je gruntowny przegląd i niezbędne naprawy, jeżeli okaże się że są konieczne. Następnie po kontroli technicznej i pełnej diagnostyce, obie maszyny zostaną wystawione na sprzedaż. 

Jesteś zainteresowany którąś z tych maszyn? Napisz do nas i zarezerwuj sobie ją już dzisiaj – office@2press.pl

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej