Po zakończonej instalacji i szkoleniu przekazaliśmy do użytku najnowsze rozwiązanie do oczyszczania stosu po sztancowaniu. Zautomatyzowana, dwugłowicowa linia z przekazywaniem oczyszczonych użytków zarówno do odbioru manualnego z taśmociągu, jak i układania na palecie wraz z systemem przekładek, rozbudowana została o:
🔵 opcje wypychania z arkusza okienek i dziurek,
🔵 obsługę oczyszczanych elementów w maksymalnym formacie 650×550 mm.
Jest to kolejne rozwiązanie w ofercie naszej firmy, które pozwala zautomatyzować procesy produkcyjne ☺️

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej