Jesień 2022 – czas zaplanować rok 2023

Początek jesieni obfituje w liczne spotkania na arenie międzynarodowej, prezentujące nowe technologie, materiały, doradztwo biznesowe. Jest to czas, gdy można zaplanować kierunki rozwoju na następny rok działalności. Najwięcej międzynarodowych targów handlowych naszej branży przypada właśnie na okres jesieni. Głodni wiedzy i ciekawi postępujących innowacji odwiedzamy te najbardziej znaczące. Między 27.09 a 29.09.2022 mogliście spotkać nas w Norymberdze. 

Norymberga – FachPack

Odbyła się tam impreza FachPack, która jest wiodącym miejscem spotkań branży opakowaniowej i jej użytkowników. Targi te już od ponad 40 lat odbywają się właśnie w Norymberdze. To centrum kompleksowej informacji dotyczącej najistotniejszych tematów branży opakowaniowej. Panel tematyczny obejmuje rozwiązania w pakowaniu produktów dla towarów przemysłowych i konsumenckich, pomoc w pakowaniu i materiały opakowaniowe, również produkcję opakowań, technologię pakowania, logistykę i systemy pakowania, a co dla nas najważniejsze, także drukowanie opakowań.

W poszukiwaniu nowych kierunków rozwoju

Z naszych obserwacji najintensywniej rozwija się druk opakowań żywności. Jest bardzo popularny, a więc nowe technologie skupiają się na minimalizacji jego wpływu na środowisko, ale też możliwościach druku na najróżniejszym materiale. Naszą uwagę przykuły też maszyny introligatorskie. Nowe modele sklejarek o bardzo wysokiej wydajności pracy kuszą, jako nowy top produkt dostarczany przez 2Press w 2023 roku. 

Jesteśmy już w drodze by nasze spostrzeżenia skonfrontować podczas kolejnego dużego wydarzenia branży opakowaniowej. Już dziś rozpoczynają się trwające do soboty targi Eurasia Packaging Istanbul 2022. Kto wie, może się tam spotkamy? 

Do zobaczenia!

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej