EURASIA PACKAGING ISTANBUL - wielkie wydarzenie branży opakowaniowej

Między 12 a 15 października 2022 po raz 27 odbyły się jedne z największych targów skupiających rozwiązania dla branży opakowaniowej – EURASIA PACKAGING ISTANBUL.

Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszej firmy, którą reprezentował Tomasz Beyga oraz Paweł Szpil. Mieliśmy przyjemność nie tylko poznać rozwiązania czołowych producentów i nawiązać nowe kontakty handlowe, ale również spotkać się z przedstawicielami firmy DİNÇER MAKİNE, której jesteśmy przedstawicielem na Europę wschodnią.

EURASIA PACKAGING ISTANBUL, to wydarzenie, podczas którego firmy produkcyjne mogą zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami wykorzystywanymi na różnych etapach powstawania produktu.

W trakcie targów zaprezentowano najnowsze maszyny pakujące, nowoczesne materiały opakowaniowe i wiele innych rozwiązań. Odwiedzający mogą zobaczyć najnowszy sprzęt, innowacyjną technologię, której celem jest m.in. obniżenie kosztów, zmniejszenie ilości odpadów i zwiększenie wydajności.  

14 hal wystawowych, kilkuset wystawców z ponad dwudziestu branż, możliwość nawiązania niezliczonych kontaktów handlowych oraz poznania najnowocześniejszych rozwiązań, czołowych producentów. Takiego wydarzenia nie można przegapić! Do zobaczenia w przyszłym roku!

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej