Sitodruk jest to technika druku, w której formą drukarską jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę, gwarantując pełne odwzorowanie pliku źródłowego. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych metod znakowania, pozwalając na realizację dużych nakładów w stosunkowo szybkim tempie.

Shanghai FENGTAI Machinery Co, Ltd jest profesjonalnym  producentem pras sitowych w Chinach. Firma jest zintegrowanym przedsiębiorstwem badawczo-rozwojowym, produkcyjnym i rynkowym. Dzięki silnemu zespołowi technicznemu i pełnej zdolności produkcyjnej, Shanghai FENGTAI rozwinął się w ciągu ostatnich kilku lat. Ich maszyny są nie tylko mile widziana na rynku krajowym, ale także cieszy się dobrą reputacją na rynku europejskim i amerykańskim. Dzięki nieustannym ulepszeniom, na rynek trafia coraz więcej znakomitych maszyn. Od początku istnienia Shanghai FENGTAI dokłada wszelkich starań, aby krajowa prasa sitowa była produkowana w Chinach.

FT-MDJ Szlifierka do gum raklowych
|

FT-MDJ Szlifierka do gum raklowych

QC-1100-LT UV&Cold Foil system
|

QC-1100-LT UV&Cold Foil system

System jest elementem rozszerzeniem możliwości sitodruku i w pełni połączony z automatyczną maszyną do sitodruku, System pozwala na wykończenie procesu metodą cold stampingu.

FT-SF900 Maszyna sitodrukowa z pełnym sterowaniem
|

FT-SF900 Maszyna sitodrukowa z pełnym sterowaniem

W pełni automatyczna maszyna do sitodruku serii FT-SF to nowa inteligentna maszyna, niezależnie opracowana i zaprojektowana przez producenta FengTai z pełnymi niezależnymi prawami własności intelektualnej. Jest to wiodący w branży produkt z trzema patentami na wynalazki i pięcioma patentami na wzory użytkowe.

FT-PH suszarka
|

FT-PH suszarka

Wysokowydajne suszarki automatyczne z płaskim podajnikiem strumieniowym serii FT to urządzenia suszące zaprojektowane i opracowane przez naszą firmę w oparciu o farby sitowe o różnych właściwościach.

Automatyczna suszarka do papieru FT-ZJ
|

Automatyczna suszarka do papieru FT-ZJ

Maszyna jest pionową suszarką z podajnikiem obracającym stronę, która wykorzystuje stelaż do podawania papieru i suszenia materiałów drukowanych w postaci elektrycznie podgrzewanego, gorącego powietrza.

FT-PBJ Automatyczna maszyna do druku płaskiego
|

FT-PBJ Automatyczna maszyna do druku płaskiego

Specjalna maszyna drukarska do silikonu + gruba płyta stereotransferowa do etykiet FT-PBJ6080A-A automatyczna maszyna do sitodruku typu płaskiego.

FT1050 Automatyczna maszyna do sitodruku
|

FT1050 Automatyczna maszyna do sitodruku

FT1050 automatyczna maszyna do sitodruku stop-cylinder to wprowadzenie zaawansowanej technologii projektowania i produkcji, wykorzystującej dojrzałą technologię druku offsetowego, która jest przeznaczona głównie do sitodruku opakowań papierowych.

FT800 Automatyczna maszyna do sitodruku
|

FT800 Automatyczna maszyna do sitodruku

W pełni automatyczna maszyna do sitodruku. Jej zalety to dokładne i stabilne pozycjonowanie papieru, wysoka dokładność druku, duża prędkość, niski poziom hałasu.

Skontaktuj się z nami

POLSKA / Poland
2PRESS sp. z o.o.
Plac Niepodległości 28, 64-300 Nowy Tomyśl
NIP: 788-203-07-67, REGON: 385417374
VAT: No. PL7882030767
ČESKO / Czech Republic
2PRESS HOLDING s.r.o.
Ježkova 1054/10, Praha 3 13000
DIC CZ06288961, IČO 06288961
VAT: No. CZ06288961

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadaj pytanie

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.