Zobaczcie film, który pokazuje dokładnie, jakie 2PRESS HOLDING s. r. o. || 2PRESS Sp. z o. o. ma możliwości i kompetencje.

Przed Wami timelapse, który udokumentował cały proces relokacji, montażu i uruchomienia wyjątkowej maszyny KBA RAPIDA 106-6LTTL+1CX HYBRID u naszego Klienta. 

Projekt montażu KBA RAPIDA 106-6LTTL+1CX HYBRID w drukarni opakowań.

Czas trwania projektu: 2 miesiące

Etap I – Zakup

Maszyna została kupiona we Francji. Po przeglądzie technicznym, została fachowo rozmontowana i przygotowana do transportu, w celu profesjonalnego czyszczenia.

Etap II – Czyszczenie

Do czyszczenia maszyny wykorzystane zostały nowoczesne preparaty chemiczne. Poszczególne elementy maszyny były czyszczone w różnej temperaturze, która podobnie jak środki chemiczne, została dostosowana do czyszczonego materiału. Na końcu maszyna została pomalowana w nowoczesnej lakierni przy użyciu koloru serwisowego. Dzięki temu, po instalacji na hali, wyglądała jak fabrycznie nowy sprzęt.

Czyszczenie było jednym z najtrudniejszych etapów projektu, gdyż tego typu sprzęt trzeba czyścić  część po części. Wymaga to zarówno precyzji jak i dużej wiedzy technicznej w zakresie maszyn poligraficznych.

Czyszczenie  KBA RAPIDA 106-6LTTL+1CX HYBRID  zleciliśmy niezawodnej, zaprzyjaźnionej firmie z Maldegem w Belgii – N–Ice Clean

Po wyczyszczeniu każdej, nawet najmniejszej śrubki, maszyna została przetransportowana do Polski.

Etap III – Relokacja

Transport KBA RAPIDA 106-6LTTL+1CX HYBRID , był dużym wyzwaniem logistycznym.

7 TIRów, z czego część z naczepami typu MEGA. Wszystkie musiały przyjechać do miejsca docelowego zbliżonym czasie. Poszczególne części maszyny były wyładowywane i transportowane do drukarni w określonym porządku, który był zdeterminowany późniejszymi pracami nad jej montażem.

Etap IV– Montaż i uruchomienie

W drukarni Dot2Dot, maszynę montowała nasza ekipa. Cały proces, aż do uruchomienia zajął nam około 30 dni.
Ekipa naszych mechaników i mechatroników, profesjonalnie zmontowała wszystkie części, uruchomiła i zaprogramowała do dalszego działania.

Przy projekcie pracowało łącznie ok 15 osób.

Maszyna KBA Rapida 106-6LTTL+1CX Hybrid to sprzęt bardzo wysokiej jakości i niesamowicie wydajny.

Maszyna w konfiguracji 6 jednostek drukujących – 1 jednostka powlekająca – 2 jednostki suszące – 1 jednostka drukująca – 1 jednostka powlekająca, daje możliwość wysokogatunkowego, kreatywnego druku oraz zastosowania różnego rodzaju zdobień, które w tym wypadku można dodatkowo produkować w dużym formacie 740×1060 mm i wysokiej wydajności 18000 sh/h.

Daje możliwość drukowania w technice konwencjonalnej oraz UV, na podłożach niewsiąkliwych typu folia, plastik, z możliwością uszlachetniania lakierami.

Dzięki naszej profesjonalnej ekipie, nasz Klient otrzymał doskonały sprzęt, który wzmocni moce przerobowe drukarni i pozwoli świadczyć dodatkowe usługi. Dzięki temu, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym, nasz Klient zaoszczędził pieniądze, które musiałby wydać na nowy sprzęt, a otrzymał satysfakcjonujący go produkt. 

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej