Stale poszerzamy naszą ofertę o sprzęt niezbędny na wyposażeniu każdej drukarni. Tym razem na nasz magazyn wjechały fabrycznie nowe separatory i podnośniki stosu. 

Pierwsze udane instalacje fabrycznie nowych urządzeń u naszych Klientów już za nami. Projekty przebiegły bez najmniejszych zakłóceń i nowy sprzęt już pracuje w drukarniach. Przed nami kolejne instalacje w nowych miejscach.

To jednak nie wszystko bo już wkrótce do naszej oferty dołączą kolejne fabrycznie nowe maszyny. Co to będzie? To na razie nasza tajemnica. Obserwujcie naszą stronę oraz media społecznościowe, a wkrótce wszystkiego się dowiecie. 

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej