Instalacja maszyny offsetowej KBA RA 105U-4+L


W październiku zakończyliśmy duży projekt instalacji maszyny offsetowej KBA RA 105U-4+L.
W ramach projektu wykonaliśmy: montaż maszyny w siedzibie klienta, przegląd techniczny, naprawę i konserwację zużytych elementów. To jednak nie wszystko ponieważ nasza ekipa kompleksowo przeszkoliła również zespół drukarzy – przyszłych użytkowników tego sprzętu.
Aby projekt zakończył się sukcesem, potrzebowaliśmy współpracować w następującym składzie:
– Mechnicy
– Elektryk
– Drukarz
– Elektrotechnik
A jaki jest rezultat naszej współpracy? Pierwszorzędna maszyna offsetowa, w idealnym stanie. 

W chwili obecnej sprzęt pracuje już na drukarni u naszego Klienta. Dzięki niej drukarnia przeniosła się na wyższy level swojej działalności i mogła poszerzyć gamę oferowanych produktów.


W 2Press zawsze stawiamy na dobro Klienta, doradzając mu najlepszy wybór, za jak najlepsze pieniądze. Dzięki temu nasi klienci osiągają wymierny zysk ze swoich inwestycji.

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej