Łukasz Dziudzia z Nowego Tomyśla vs Andreas Berg Gustafsson

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy, że zostaliśmy sponsorem walki pochodzącego z Nowego Tomyśla, zawodnika Klubu Ankos MMA Poznań Łukasza Dziudzi, który już 26 listopada 2022 zmierzy się w walce wieczoru podczas szwedzkiej gali FCR 14 z Andreasem Berg Gustafssonem!

  • Transmisja gali: @ufcfightpass
  • Główna walka dostępna za pośrednictwem UFC Fight Pass
  • Eliminacje na żywo FCRMMA.COM

Współzawodnictwo, ciągłe wyzwania, ryzyko to nieodzowne elementy sportu i biznesu. Sport pokazuje nam, że przemyślana, ale jednocześnie dynamiczna reakcja często decyduje o wygranej. Taką sama zasadę warto stosować w biznesie. Analogii można znaleźć więcej – zachowanie fair play, solidność w działaniu, wola walki, chęć podejmowania nowych wyzwań i chęć ciągłego doskonalenia… Wytrwałość, samodyscyplina, silna wola i nastawienie na sukces – to są cechy najlepszych biznesmenów i sportowców.

Firmie 2Press bliskie są te same wartości, które przyświecają najlepszym sportowcom, dlatego chętnie angażujemy się w działania, które mają na celu wspieranie sportowców. Trzymamy mocno kciuki za wygraną Łukasza i zapraszamy wszystkich do oglądania walki na żywo oraz śledzenia kariery sportowej naszego zawodnika.

Nie zwalniamy tempa!

Maj i czerwiec 2021 to były bardzo intensywnymi miesiącami w naszej firmie. Międzynarodowe kontakty biznesowe oraz zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy zaowocowały atrakcyjnymi kontraktami i zleceniami.

Czytaj więcej

2Press Sp. z o.o. partnerem BNP Paribas Poland Open!

W miniony weekend, w Gdyni, odbyła się pierwsza edycja kobiecego turnieju BNP Paribas Poland Open, w której wzięły udział najlepsze zawodniczki światowego rankingu WTA! Firma 2Press miała przyjemność uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu jako jeden z partnerów!

Czytaj więcej

Nowe biuro w Czechach!

W Czechach jesteśmy obecni już od dłuższego czasu, ale wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na przeprowadzkę do nowego biura. Od teraz siedziba firmy 2PRESS HOLDING s.r.o. mieści się pod nowym adresem Ježkova 1054/10, Praha 3 13000.

 

Czytaj więcej